Susisiekite su mumis:

tel. +370 612 51405

el. paštas statyb@gmail.com

Itališkos sienos pagal Valpaint

Sausio mėnesį „Dekoro meistrus“ įmonės Sparkota direktorius Romualdas pakvietė į itališkų dekoratyvinių dažų Valpaint pristatymą. Įmonės meistras pristatė kelis iš keliolikos originalių sienų dekoravimo dažais pavyzdžių. Išgirdome naują dalyką – tarp italų meistrų populiaru sienas dekoruoti aerografijos būdu purškiant.

Itališkas sienų dekoravimas – tai užtikrinti interjero sprendimai, apdailos klasika iš kurios gimsta įvairios dekorų išvestinės, ir aišku kokybė, garantijos bei nepriekaištinga išvaizda kartu. Jei verta mokytis italų kalbos tai tik dėl galimybės pabendrauti su interjero dekoratoriais, pasiklausyti maisto ruošimo asų ir sužinoti ką gi italai šaukia tokio svarbaus per futbolo rungtynes. Tad, keliais žodžiais apie gyvai stebėtus Valpaint dekorus.

Varškė ant spalvotos sienos
Dekoras Arteco 7 – tai dviem etapais (dažymas ir celiuliozės granulių užtrynimas), gana nesudėtingai padaromas, įvairiomis spalvomis pigmentuojamas paviršius. Pastebėjimai tokie – labai dekoratyvus, aktyvus, galima sakyti žaižaruojantis paviršius, todėl renkantis reikėtų interjero dizainerio įsikišimo. Šiam dekorui reikalingas specialus dvikomponentis gruntas.

Baigtas dekoro Arteco 7 pavyzdys

Perlamutrinės kriauklės inspiracija
Dekoras Valsetin formuojamas su specialia kiaušinio formos dekoravimo priemone. Sukurti tokią dangą pavyks, gal tik antrame kambaryje, į pirmą nenorėsite užeit . Bet juk praktiniai užsiėmimai dekoratoriaus druska. Siena turi būti paruošta idealiai – lygi ir gruntuota. Sienos dekoruotos šia danga atrodo solidžiai, blizgumas nėra įkyrus ar greit atsibostantis.

Dekoravimo Valsetin eiga

Danga “žaliems”
Dekoruojant Miraflor – efektingas paviršius suformuojamas specialiais plastikiniais lapeliais. Kaip pajuokavo meistras – šią dangą gali kurti net ir namų šeimininkės. Nagi nagi. Svajoju pažiūrėti kaip atrodys sienos po šeimininkių vojažų, kad ir nusivylusių. Jei rimtai, tai ši medžiaga, kitaip lazūra, pasiduoda tik aukščiausios kvalifikacijos meistrams. Labai įdomi naujiena – meistras dirbo ant juodu gruntu dekoruotos lentos. Anot jo, gili spalva išgaunama gruntuojant tik vienu sluoksniu!

Miraflor paviršius suformuojamas specialiais plastikiniais lapeliais

Dykumos smėlis
Dekoras Sabulador primena vandens plaunamą smėlėtą paviršių. Pastebėjimai – jaučiasi kad tai labai kūrybinė faktūra, tinkanti labai konkrečios išvaizdos interjerams. Dažų pagrindas – susmulkintas kvarcinis smėlis.

Spalvotas smėlis

Odinės sienos
Dekoras Valrenna dengiamas be jokio grunto pagal formule 2+2 – du dažymai + du glotninimai. Pastebėjimai – išties puiki danga, atrodo solidžiai, palietus primena velvetą ar drėgną odą. Rekomenduojame pasidomėti.

Taip auginama oda

Renesansas čia ir dabar
Dekoras Arteco 1 padaromas dažant paviršių kalkiniais dažais. Dažymas paprastas ir archaiškas kaip ir tinkuotojo amatas. Tiesiog bekraštė fasado siena, dažai ir teptukas. Šiais dažais galima suformuoti 15 – 16 amžiaus dvasią atspindinčias sienas - murzinas, užtrintas laiko, nutrupėjusias, bet tuo pačiu metu spalvingas ir išvaizdžias. Šį paviršių gali išgauti tik aukščiausios kvalifikacijos meistrai. Primygtinai rekomenduojame pasidomėti.

Meistras teleportavosi į VI amžių

Kūrybiškumo kuriant interjerą.

„Dekoro meistrų“ informacija ©