Susisiekite su mumis:

tel. +370 612 51405

el. paštas statyb@gmail.com

 

Kambarių dekoravimas Suomijoje

Dekoro meistrai aplankė būsto parodą Suomijoje ir stebėjo meninio dekoravimo technika puoštus interjerus. Visos sienos dekoruotos nepriekaištingai, su skandinavams būdingu santūrumu. Kol įspūdžiai neišblėso norime pasidalinti jais su dekoratyvinio glaistymo ir dažymo gerbėjais ir pakomentuoti suomių darbą šiuo, išskirtiniu būdu dekoruojant kambarių sienas.

Būsto parodos - populiari Skandinavijos šalių statybų sektoriaus prisistatymo forma. Kasmetinės būsto parodos Suomen Asuntomessut sutraukia nemažai lankytojų iš Suomijos ir užsienio šalių. Ši paroda Suomijoje vyksta vis kitame Suomijos regione nuo 1970 metų. Parodos tikslas supažindinti su individualių namų ir kotedžų statybos vystymo ir įrengimo galimybėmis. Vienas svarbiausių parodos akcentų - namų vidaus dekoravimo įvairovės pristatymas.
Šių metų Suomen Asuntomessut (“Būsto mugė 2009”) būsto paroda vyko Valkeakoski miesto Lintula gyvenvietėje, 145 km nuo Helsinkio. Parodos teritorijoje buvo demonstruojama apie 40 standartinių bei unikalaus dizaino namų, tradicinių ir modernių namų, įvairūs statybų, dizaino sprendimai vieno ir dviejų aukštų namams, mediniai bei mūriniai namai.
Mūsų dekoro meistrai aplankė būsto parodą ir susipažino su meninio bei faktūrinio dekoravimo pavyzdžiais.

Išskirtinę sienų dekoravimo technologiją Valkeakoski miestelio namuose atliko suomių kompanija Decos

Name Hailuoto 153 svetainę ir vaikų kambarį jungianti siena atlikta rausvos spalvos Kerinčio Sidabro (Glamour Silver) technika.

Dekoras pasižymi lengvais raštų potepiais, paviršius neblizgus, pusiaumatinis, o tai reiškia nėra išskirtinai dominuojantis ar per daug blizgantis.

Name Rakennustyo masyvaus židinio paviršius dekoruotas Tierrafino T-Paint technika. Šis dekoras - tai polimerinio glaisto su šiaudų trupiniais suformuotas lygus paviršius. Židinys išties atrodo išskirtinai, savo liaudiška faktūra stipriai disonuoja su moderniu sienų dekoru. Stebint bendrą interjero vaizdą židinio paviršius atrodo minkštas, jaukus ir malonus liesti.

Name Kahi sužavėjo Velvet Pearl technika dekoruota svetainės siena. Sienos dekoravimui panaudota unikali medžiaga - smulkiagrūdis balto ir juodo kvarcinio smėlio mišinio glaistas. Dekoratoriai išgavo šviesų pilkos spalvos paviršių.

Name Jamera priepirtis dekoruota Terra glaistymo technika. Lygus ir glotnus paviršius imituoja betono-tinko fakūrą. Meistrai išties profesionaliai atliko savo darbą – stebint šį dekorą galima pamatyti net kelias faktūras, išgaunamas panaudojant skirtingą atlikimo būdą – vietomis tinkas išdaužytas, vietomis užtrintas prieš uždžiūvant, vietomis šlifuotas ir silpnai poliruotas. Visgi siena interjere atrodo šviesi ir išraiškinga.
Baras nuglaistytas grubų tinką imituojančia faktūra
Židinys iš akmens plokščių su išraiškingomis siūlėmis

WC lyja akmenimis
Freska ala primitive
Sienos detalė - dažymas su trafaretu
Neapsirikite - čia tapetai, bet mes mokame ir su glaistu :)

„Dekoro meistrų“ informacija ©